اطلاعات

مرکز تلفن SV9100 شرکت NEC

مشخصات فنی :

سوییچ تلفنی UNIVERGE SV9100 برای ارایه سرویسهای تلفنی به سازمانهای کوچک و متوسط از 50 تا 800 مشترک طراحی و ارایه شده است. این مرکز تلفن ،افزون بر پشتیبانی از تمامی پورت های TDM (مانند مشترکین آنالوگ و دیجیتال، ترانکهای خط شهری PRI و E&M) تمامی ارتباطات مبتنی بر فنآوری های روز (مانند مشترکین IP Business و SIP و همچنین ترانکهای SIP) را نیز در اختیار شما قرار می دهد.
مرکز تلفن SV9100 افزون بر تضمین ارتباطات تلفنی پایدار، تمامی امکانات مورد نیاز سازمان را پوشش داده و بیش از یکصد و هشتاد قابلیت (Feature) را بدون نیاز به لایسنس در اختیار مشترکین قرار می دهد.
ظرفیت ترافیکی SV9100 PABX به گونه ای است که بدون کوچکترین وقفه تمامی ارتباطات درون و برون سازمانی را پشتیبانی نموده و به شما این اطمینان را خواهد داد که هیچ تماس تلفنی را از دست نخواهید داد.
سیستم تلفنی SV9100 توانایی پشتیبانی از 1294 پورت IP و TDM را دارا می باشد. از این تعداد 896 پورت برای مشترکین و 400 پورت برای ترانکهای ورودی در نظر گرفته شده است.

این سوییچ تلفنی می تواند تمامی امکانات لازم برای پیاده‌سازی ارتباطات یکپارچه (UC) و مراکز تماس (Contact Center) را در اختیار گذارد.

Powered by Froala Editor

ویژگی ها :

//