اطلاعات

  • دسته بندی : تجهیزات دسترسی
  • مدت گارانتی : 12 ماه
  • گارانتی : شرکت پویا رهیافت
  • دانلود رایگان کاتالوگ :
    کاتالوگ DSLAM MA 5600-5616

DSLAM MA 5600-5616

مشخصات فنی :

دستگاه دی اسلم در مراکز ارائه دهنده سرویس DSL نصب و امکان ارائه خدمات مبتنی بر DSL را فراهم می نماید. این سخت افزار خارق العاده از تجهیزات شبکه به نام DSLAM ، اتصالات مربوط به تعدادی از مشترکین را گرفته و آنها را به یک اتصال با ظرفیت بالا برای ارسال بر روی اینترنت تبدیل می نماید. دستگاههای DSLAM دارای انعطاف لازم در خصوص استفاده از خطوط DSL متفاوت ، پروتکل های متفاوت و مدولاسیون متفاوت ( Cap,DMT ) می باشند.
در برخی از مدل های فوق امکان انجام عملیات خاصی نظیر اختصاص پویای آدرس های IP به مشترکین، نیز وجود دارد. یکی از تفاوت های مهم بین ADSL و مودم های کابلی ، نحوه برخورد و رفتار DSLAM است . کاربران مودم های کابلی از یک شبکه بسته بصورت اشتراکی استفاده می نمایند. در چنین مواردیکه همزمان با افزایش تعداد کاربران ، کارآئی آنها تنزل پیدا خواهد کرد. ADSL برای هر یک از کاربران یک ارتباط اختصاصی ایجاد و آن را به DSLAM متصل می نماید. بدین ترتیب همزمان با افزایش کاربران ، کارآئی مربوطه تنزل پیدا نخواهد کرد.
وضعیت فوق تا زمانیکه کاربران از تمام ظرفیت موجود خط ارتباطی با اینترنت استفاده نکرده باشند ، ادامه خواهد یافت . در صورت استفاده از تمام ظرفیت خط ارتباطی اینترنت ، مراکز ارائه دهنده سرویس DSL می توانند نسبت به ارتقاء خط ارتباطی اینترنت اقدام تا تمام مشترکین متصل شده به DSLAM دارای کارآئی مطلوب در زمینه استفاده از اینترنت گردند.


Powered by Froala Editor

ویژگی ها :

مشخصات فنی دی اسلم هوآوی MA5616 128Port ADSL2 :

Dimensions : 88.1 mm x 442 mm x 245 mm 
Network-side port : CCUB: 1*GPON + 1*GE or  2*GE or 1*EPON +1*GE / CCUC: 1*GPON + 1*GE or 2*GE / CCUD: 1*GPON + 1*GE / CCUE: 2*GPON/GE Adaptive or 1*GE+1*10G GPON
Operating temperature : -40℃ to 65℃; startup at -25℃
Humidity : 5% to 95% non-condensing
Power supply : AC: 220 V/110 V, DC: -48 V
Backup power : Support for 48-V backup power Support for lead-acid batteries and LiFePO4 batteries
Weight : 4.8 kg empty chassis / 7.2 kg full configuration

Powered by Froala Editor

//